Літературна акварель

26 лют. 2018
До Міжнародного дня рідної мови у ЗОШ-інтернаті відбулася літературна акварель «Поетичний всесвіт Ліни Костенко та Андрія Малишка».

Шкільна бібліотека  гостинно відчинила двері для тих, хто не уявляє свого життя без книги. Бібліотекар школи Мінаєва Світлана Панасівна представила до уваги учнів творчі портрети Ліни Костенко та Андрія Малишка. Присутні поділились враженнями від прочитаних творів про рідну мову та прослухали  підкасти  до творчості письменників. «Мудрими людьми сказано, що нації не існують без поетів величезного творчого початку, без людей, які є Совістю, цвітом усього народу. Добре, що наш народ має такий цвіт»,- наголосила бібліотекар.  І в подальшому в школі планується випуск підкатів, які будуть знайомити учнів з творчістю українських поетів та письменників.

За інформацією ЗОШ-інтернат