Перше засідання школи медіаграмотності

14 бер. 2018
На базі МЛ «Гармонія»відбулося перше засідання Школи медіаграмотності за темою «Як створити цікавий заголовок. Правила написання замітки».

Наталя Логвиненко (тренер з медіаграмотності, керівник гуртка «Медіа культура» БТДЮ) запросила всіх небайдужих до медіаосвіти для того, щоб поділитися своїми знаннями та розповісти про сучасні тенденції у галузі журналістики.

Завітали до аудиторії і колишні вихованці гуртка «Медіа культура», а нині студенти факультету журналістики вищих навчальних закладів країни – Ольга Садомова та Данило Мельник.  Молодь наголосила на тому, що у сучасному світі дуже важливі та корисні знання з медіаграмотності , а вміння фільтрувати інформацію завжди стане у пригоді.

Нагадаємо, що засідання Школи медіаграмотності  відбулося у рамках проекту,  який підтримав Фонд розвитку ЗМІ Посольства США в Україні, «Формування медіаграмотності мешканців Донеччини шляхом підготовки тренерів серед  педагогів і школярів  регіону».

Наталя Логвиненко, керівник гуртка «Медіа культура» БТДЮ