День українського добровольця

15 бер. 2018
Учні ЗОШ №17 привітали воїнів АТО концертною програмою “З відданістю Україні в серці”

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань до Дня українського добровольця 14.03.2018 у 9 класі за участю військових АТО пройшла виховна година з переглядом презентації та концертною програмою “З відданістю Україні в серці” (кл.керівник Бусова С.Л, учитель музичного мистецтва Белозерова В.П.). Учні переглянули сторінки історії, хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих захисників Батьківщини, привітали гостей зі святом, побажали всім присутнім миру, добра, благополуччя.

За інформацією ЗОШ №17