Шевченковські свята в закладах освіти

15 бер. 2018
В закладах освіти міста традиційно в березні проходять Шевченківські свята, присвячені видатному сину України Тарасу Шевченко

Під час Шевченківських свят відбуваються  поетичні читання та творчі майстерні, фотоконкурси «Я і Кобзар»,  у шкільних бібліотеках організовано тематичні виставки« Вічний як народ»,інформаційні хвилинки  «Що ми знаємо  про Т.Г.Шевченка?».

14.03.2018 ЗОШ №1 гостинно зустрічала учнів ЗОШ №6, ЗОШ №9.

Під час зустрічі учні  декламували  творчу спадщину (поезію, поеми, балади), зачитували  цікаві моменти з життя, розповідали  про життєвий шлях Т.Г. Шевченка, доповнюючи свої доповіді ілюстраціями.

Учениця 7 класу Полякова Софія подарувалаприсутнім пісню “Садок вишневий коло хати” на слова Т.Г. Шевченка.

Діти 7, 9 та 11 класів перевтілилися в образи малого Тарасика, його матері, літнього поета та Долі, передали атмосферу життя Кобзаря в далекому ХІХ столітті.

Вшанування пам’яті видатного українського Сина пройшло в атмосфері творчості. Проведений  захід залишив яскраві враження в учнів, батьків, учителів.Це ще раз підкреслює, що підростаюче покоління виховується на кращих традиціях та звичаях народу.

За інформацієї відділу освіти