Удосконалення фахової компетентністі освітян

19 бер. 2018
До обговорення методичних аспектів впровадження моделі інтегрованого навчання залучені вчителі початкових класів закладів освіти

Учнями міської школи педагогічної технології, що працювала 14.03.2018 у загальноосвітній школі І ІІ ступенів №17, стали вчителі початкових класів закладів освіти, долучені до обговорення методичних аспектів впровадження моделі інтегрованого навчання. З огляду на вагомість та актуальність (у контексті Нової української школи) пропонованого учасникам заходу проблемного педагогічного діалогу, у ході інтерактивного андрагогічного процесу визначено сутність інтегрованого навчання, специфічні особливості моделювання уроку на засадах інтеграції різногалузевих знань, удосконалено фахову компетентність освітян щодо цілепокладання та окреслення завдань інтегрованого освітнього процесу, визначено проблемне поле методико-технологічних аспектів готовності вчителя до роботи в інноваційному режимі. Відвідування відкритого уроку в 3 класі (уч.Ліокумович М.В.) збагатило методологічний арсенал педагогів та сформувало підґрунтя для удосконалення власних педагогічних систем, пошуку ефективних інтегративних моделей навчально-виховної взаємодії учня та педагога-тьютора, орієнтованих на формування життєво успішної, компетентної особистості, свідомої цінностей суспільного та духовного життя українців.

За інформацією відділу освіти