«Пройшла війна стежками долі…»

7 трав. 2018
З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, в ЗОШ №17 організовано зустріч представників різних поколінь.

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, сприяння пробудженню бажання вивчати історію своєї держави, берегти її традиції, уболівати за майбутнє країни  04.05.18 учні 5-Б класу та члени патріотичного гуртка “Нащадки Перемоги” (керівник Федорняк О.В.) поклали квіти до пам'ятника загиблим воїнам та взяли участь у зустрічі з дітьми війни “Спогади страшних подій”.  Кривохатько П.І., Морозюк Г.С., Найдьон П.М., Фріккель А.В. та екскурсовод Путіліна М.О. розповіли дітям про події Другої Світової,  учні віршами привітали присутніх з Днем пам'яті та примирення, Днем перемоги над нацизмом. Юні українці хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих.

За інформацією ЗОШ №17