Презентації наукових досягнень учнів Мирнограду

17 трав. 2018

16 травня 2018 року учні Мирнограду взяли участь у науково-практичній конференції очно-заочної школи «Юний дослідник». Конференція проходила на базі ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» у м. Покровськ. Учасників заходу привітали начальник департаменту освіти і науки Надія Оксенчук та керівник  КПНЗ  «ДОМАНУМ» Оксана Євдокимова.

Юні дослідники на засіданні наукових секцій поділились власними науковими знахідками в області математики (Лагутіна Валерія- ЗОШ №6), біології (Косенко Микита- Ліцей «Гармонія»), екології (Анисимова Олександра- ЗОШ №1, Самуся Поліна- ЗОШ №5), комп’ютерних наук (Сергієнко Олександр- ліцей «Гармонія») та отримали поради досвідчених науковців.

Педагоги, які прищеплюють молоді навички науково-дослідницької роботи,  обговорили перспективи співпраці з Донецьким національним технічним університетом.

Участь в наукових конференціях є стартовим майданчиком, який дає школярам перший досвід наукової діяльності, пошуку креативних рішень і презентації власних досягнень.

Зичимо всім вчителям і слухачам Мирноградського відділення МАН віри у власні сили, нових здобутків і задоволення від праці, здійснення всіх задумів і мрій.

За інформацією відділу освіти