Педагоги Мирнограда долучилися до творення живої та яскравої історії руху EdCamp в Україні

21 трав. 2018
Інноваційно наповненою, динамічною, емоційно насиченою, гнучкою та варіативною стала афілійована (не)конференція «Нова українська школа: інтегрований простір», що відбулася 18 травня 2018 у місті Українськ

Якщо Ви не боїтесь руйнувати стереотипи, рухатись у спільному напрямку, але за власною траєкторією, якщо готові змінюватися самі та змінювати світ, надихатись яскравими ідеями та відчувати  радість творчого злету, тоEdCamp – це той формат інноваційного професійного полілогу, який  оптимально задовольнить Ваші запити та окреслить перспективи, не лише подарує крила, а й «довгий хвіст»відкритих нагальних проблем, що спонукатимуть до  вирішення, та  питань, що потребуватимуть відповідей.

Саме такою інноваційно наповненою, динамічною, емоційно насиченою, гнучкою та варіативною стала афілійована (не)конференція «Нова українська школа: інтегрований простір», що відбулася 18 травня 2018 у місті Українськ за участю методиста відділу освіти Сидорової О.В. та вчителя інформатики ЗОШ№1 Іванової В.Г. Педагоги взяли участь у роботі локацій конференції, збагатилися практичним досвідом колег щодо проведення ранкових зустрічей у початковій школі, розбудови моделі української школи з урахуванням досвіду фінських колег, набули практичних навичок медіабезпеки  та виготовлення  лепбуків. А також безпосередньо долучилися до розбудови національноїспільнотивідповідальноговчительства шляхом проведення у межах заходу міні-тренінгу «Ментальна карта- мистецтво мислити ширше».

Сподіваємось на те, що отриманий досвід та враження сприятимуть тому, що педагогічна спільнота Мирнограда долучиться до творення живої та яскравої історії руху EdCamp в Україні  та ініціює проведення  такого заходу з фокусом  на проблемах професійної освіти у нашому місті.

За інформацією відділу освіти