День вишиванки в ДНЗ №8

21 трав. 2018

Вихованці дошкільного навчального закладу №8 «Конвалія» долучилися до святкування Дня вишиванки. Дітлахи  середньої  групи  «Фантазери» та молодшої групи «Смішарики»  на чолі з вихователями Кисиленко Ф.М., Пономаренко В.Ю.,  здійснили подорож мікрорайоном.  Під час подорожі малюки розповідали мешканцям міста про святкування в Україні Дня вишиванки та дарували на згадку про цей день українські браслети з жовто-блакитних стрічок.

Головна мета проведеного заходу – збереження та популяризація українських традицій та цінностей серед нашого народу. За словами виховательки Кисиленко Ф.М.: «Такий захід формує у дітей почуття прекрасного, вселяє в душі маленьких українців любов до Батьківщини»

За інформацією ДНЗ №8