Вчителі фізичної культури опановують техніку Бойового Гопака

23 трав. 2018
23.05. 2018 в НВК "загальноосвітня школа 1 ступеня- гімназія" відбувся обласний семінар для вчителів фізичної культури, на якому присутніх ознайомили з сучасним видом бойового мистецтва – Бойовим Гопаком.

23.05. 2018 в НВК "загальноосвітня школа 1 ступеня- гімназія" відбувся обласний семінар для вчителів фізичної культури, на якому присутніх ознайомили з сучасним видом   бойового мистецтва  – Бойовим Гопаком.
 Організатори семінару  звернули увагу  на те, що   українські танці містять у собі дуже багато елементів, не поширених у інших народів і схожих на бойову техніку — удари ногами в стрибку, присядці чи «павучку», різноманітні кроки, відбивання, підсікання, «повзунці», «присядки», «тинки», «копняки» і т. ін. Зараз танцювальні  рухи, належним чином трансформовані до вимог сучасного бойового мистецтва, склали основу технічного арсеналу Бойового Гопака. Під час практичної частини вчителі фізичної культури мали можливість у форматі майстер-класу опанувати прийоми прийоми самозахисту, які є основою техніки Бойового гопака. Освітяни отримали поради, що стануть в нагоді у подальшій роботі з національно- патріотичного виховання та зміцнення фізичного здоров’я учнів.

Представники шкіл Бойового Гопака наголосили, що опанування технікою двобою неможливо без знання українських національних традицій та обрядів, співів та танцю. Є надія, що Бойовий Гопак зацікавить підлітків. Він пропагує серед молоді відмову від куріння, алкоголю та наркотиків, відтягує їх від злочинного світу, сприяє швидшій та ефективній соціальній адаптації молодого покоління.

За інформацією відділу освіти