Батьківські конференції

17 вер. 2018
У школах міста пройшли батьківські конференції. Батьків ознайомлено з пріоритетними напрямками роботи закладу у межах Концепції Нової української школи.

У школах міста відбулися  батьківські конференції. Директора закладів освіти звітували про роботу закладів у 2017-2018 навчальному році та покращення матеріально-технічної бази. Батьківські ради доповіли про використання коштів батьків, обсяг ремонтних робіт до нового навчального року. Батьків ознайомлено з пріоритетними напрямками роботи закладу у межах Концепції Нової української школи. На заході були присутні начальник служби у справах дітей Смикова Г.А., головний спеціаліст служби Заборська Н.В., фахівець із соціальної роботи міського центру соціальних служб Мельник С.А., головний бухгалтер приватного підприємства, який опікується харчуванням учнів, Сосунова Н.В. Гості розповіли присутнім про пріоритетні напрямки своєї роботи з підростаючим поколінням.

Фоторепортаж ЗОШ №9