85320, м.Мирноград, вул.Курська, 1
Національна дитяча гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Перемога юних мирноградців

22 жовт. 2018
Мирноградські спортсмени продемонстрували високий рівень майстерності, талант на Чемпіонаті України зі спортивних танців та Всеукраїнських рейтингових змаганнях «Volin Dence Festival».

лідок I місце в категорії «Юн 2» завоювала команда ДЮСШ Мирноградської міської ради та I місце у команди танцювального клубу «Ад астра» в категорії «Юв 1»
В особистій першості зі спортивних танців у старшій віковій категорії кращими стали:
Коперсак Артем (ЗОШ № 9) - Самойленко Вікторія (НВК) – 1місце в категорії Молодь + Дорослі(Д) у європейській програмі;
Поліщук Назар (ЗОШ№10) – Мирошина Аліса (Ліцей) – 2 місце в категорії Хоббі (Д) у латиноамериканській програмі;
Латипов Тимур (НВК) – Кубрак Аліна (ЗОШ № 5) – 2 місце в категорії Юн 1(С) у латиноамериканській програмі;
Квітченко Захар (ЗОШ № 5) – Свіріна Єлизавета (ЗОШ № 6) – 2 місце в категорії Юв 1 Rising Stars у латиноамериканській програмі;
Назаренко Денис (Ліцей «Гармонія») – Герасименко Лілія (Гродівська ЗОШ) – 3 місце в категорії Хоббі (Д) у латиноамериканській програмі.
У молодшій віковій категорії кращі результати в особистій першості показали:
1 місце: Калько Ілля (ЗОШ № 1) – Дмитрохіна Карина (ЗОШ № 5)
Торубара Егор (ЗОШ № 10) – Дібова Софія (НВК)
Тімченко Ілля (ЗОШ № 1) – Мацюк Анна(ЗОШ № 1)
2 місце: Бушанов Микита (ЗОШ№1) – Сичова Дар’я (ЗОШ № 1)
Даллакян Давид (ЗОШ№1) – Постолак Софія (ЗОШ № 10)
Пугачов Кирило (ЗОШ№1) – Новікова Орина (ЗОШ № 1)
Закінчилося свято танцю, грації та краси нагородженням переможців та призерів грамотами, медалями та кубками.