Зустріч в Маріїнському палаці

22 груд. 2018
19 грудня призера обласних, всеукраїнських конкурсів та конференцій Косенко Микиту було запрошено у складі делегації талановитої молоді Донецької області на урочистий прийом подружжям Порошенко з нагоди Дня Святого Миколая.

Під час зустрічі в Маріїнському палаці учні презентували свої наукові знахідки. Петро Олексійович побажав молоді нових наукових взлетів, привітав зі святом. «Дуже важливо, що ви збираєтеся рухати країну вперед. Без цієї впевненості, без цих намагань нічого не буде. Дуже важливо, що ви вірите в власну перемогу. Ще школярами ви намагаєтеся реєструвати патенти для захисту інтелектуальної власності, впевнені, що вони будуть працювати. Ще школярами, ліцеїстами, студентами — ви робите те, що не робили представники великої чи високої науки», — заявив Петро Порошенко, Президент України.На згадку про теплу зустріч кожен учасник отримав пам’ятний знак.

За інформацією відділу освіти Мирноградської міської ради