Зустріч з Міністром закордонних справ України

21 січ. 2019
ЗОШ №5 відвідав Міністр закордонних справ України Павло Клімкін

Зустріч відбулась в актовій залі ЗОШ №5. Також на зустрічі були присутні організатори ексклюзивного Міжнародного соціального проекту «Книга добра».

Проект «Книга добра» створений за ініціативи та підтримки Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, Міністерства закордонних справ Естонії, Міністерства людських ресурсів Угорщини, Посольства Угорщини в Україні, Державного самоврядування українців Угорщини, Центру української культури у м.Таллінні (Естонія) та Благодійного Фонду «Чисті Серцем!».

«Книга добра» — це міжнародний соціальний проект, який об’єднав тисячі дітей та дорослих з метою пошуку унікальних історій про добро в усіх його проявах.

На першому етапі проекту діти і дорослі з усіх регіонів України писали реальні історії. На адресу організаторів проекту надійшло тоді більше 3 тисяч унікальних історій про добрих, мудрих вчинках безкорисливих людей з чуйним серцем і добрими помислами. З них відібрали сотню цікавих історій.

Другий етап був присвячений створенню унікальних малюнків до історій майбутньої книги. За цей час його організатори отримали близько 40 тисяч ілюстрацій до вже написаним історіям про добро і вибрали 100 кращих.

На завершальному етапі відібрали 50 історій і малюнків, які увійшли в «Книгу добра».

За час реалізації проекту в ньому взяли участь понад 300 тисяч дітей і дорослих. Учні ЗОШ №5 отримали перемогу в проекті та в подарунок від гостей отримали  "Книгу добра".

Міський голова Олександр Брикалов побажав присутнім успіхів: «Впевнений, що щастя та добробут будуть там, де кожен із нас щодня робитиме добрі справи. Тож єднаймося всі разом, щоб творити добро з чистим серцем та світлими помислами».