облік дітей

Рішення виконавчого комітету Мирноградської міської ради від 18.04.2018 №110 «Про організацію обліку дітей і підлітків шкільного віку та дітей дошкільного віку у 2018 році»

Керуючись ст. 140. 146 Конституції України, підпунктом 4 п. «б» ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 66 Закону України «Про освіту», ст. 18 Закону України «Про загальну середню освіту», відповідно до Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684. з метою забезпечення здобуття дітьми шкільного віку загальної середньої освіти виконавчий комітет Мирноградської міської ради  закріпив території їх обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами міста та за дошкільними навчальними закладами.