Освітянське сьогодення

16 жовт. 2018

В школах Мирнограда відзначили День захисника України

День захисника України офіційно встановлено 14 жовтня 2014 року указом Президента "з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи української громадськості". Дату 14 жовтня обрано невипадково. Саме цього дня в Україні відзначається День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва.

Батьківські конференції

У школах міста пройшли батьківські конференції. Батьків ознайомлено з пріоритетними напрямками роботи закладу у межах Концепції Нової української школи.

Барви осені

В ДНЗ №10 вихователі проводять арт-хвилинки «Барви осені».

Зустріч з фахівцями Мирноградського ВДГО

Фахівці Мирноградського ВДГО провели уроки безпеки в школі міста
14 серп. 2018

ГІДНЕ МАЙБУТНЄ – ЩОДНЯ ВЛАСНОРУЧ!

Учень 11 класу Мирноградського ліцею «Гармонія» Косенко Микита взяв участь у роботі Всеукраїнської школи з екологічної культури, організованої у місті Дніпрі Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Комунальним позашкільним навчальним закладом «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської області.
15 черв. 2018

З Конституцією в серці

В місті Мирноград відбуваються заходи до Дня Конституції "З Конституцією в серці"
4 черв. 2018

Свято дитинства

Мирноград 1 червня поринув в атмосферу свята.
23 трав. 2018

Вчителі фізичної культури опановують техніку Бойового Гопака

23.05. 2018 в НВК "загальноосвітня школа 1 ступеня- гімназія" відбувся обласний семінар для вчителів фізичної культури, на якому присутніх ознайомили з сучасним видом бойового мистецтва – Бойовим Гопаком.
21 трав. 2018

«Відновлювана та воднева енергетика-2018»

Учень 10 класу мирноградського ліцею «Гармонія» Косенко Микита та його науковий керівник, методист відділу освіти Шкурко Світлана Анатолїївна взяли участь у роботі науково- практичної конференції «Відновлювана та воднева енергетика-2018».
21 трав. 2018

День вишиванки в ДНЗ №8

Вихованці дошкільного навчального закладу №8 «Конвалія» долучилися до святкування Дня вишиванки.