День пам'яті і примирення

11 трав. 2020
Педагоги та учні долучилися до Дня пам'яті і примирення

8 та 9 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Надзвичайно важливо згадувати та вшановувати подвиг ветеранів, котрі боролися з нацизмом і перемогли його, а також інших жертв війни. Перемога – плід титанічних зусиль десятків держав та сотень народів.
Учні Мирноградського ЗЗСО № 6 долучились до урочистих заходів: взяли участь в Інтернет-артмобі "Хай пам'ять про війну нас всіх єднає", разом з класними керівниками та батьками проходять веб-квест "Не загасити пам'яті вогонь... ". Школярі початкової ланки разом з педагогом-організатором Кишкань Анастасією створили віртуальну листівку "Схилися над могилами солдатів".
Класними керівниками в дистанційному форматі проведені виховні години за темами:
- «Погляд в минуле» (для учнів 5-6 класів);
- «Цінуємо твій подвиг, солдате» (для учнів 7-9 класів).
День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом. Ця пам'ять робить нас сильнішими.

З метою гідного вшанування подвигу українського народу, його видатного внеску в перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та вираження поваги всім борцям проти нацизму класні керівники ЗОШ N4 провели в онлайн режимі виховні години "Ніколи знову! Пам'ятаємо про вічний подвиг..

На изображении может находиться: 1 человек