Про участь у проекті з розвитку шкільного самоврядування

7 лист. 2019
Представники міста Мирноград- президент учнівського самоврядування ЗОШ № 9 Романча Валерія та молодий учитель історії ЗОШ №9 Штегельський Владислав презентували власну модель самоврядування під час учбового візиту до м.Дніпро, де в межах проекту з розвитку шкільного самоврядування Програми ООН із відновлення та розбудови миру пройшли інтерактивні тренінги.

Представники міста Мирноград- президент учнівського самоврядування ЗОШ № 9 Романча Валерія та молодий учитель історії ЗОШ №9 Штегельський Владислав  презентували власну модель самоврядування під час учбового візиту до м.Дніпро, де в межах проекту з розвитку шкільного самоврядування Програми ООН із відновлення та розбудови миру пройшли інтерактивні тренінги.

Участь у такому заході  надає можливість молодим людям поділитися кращими прикладами молодіжної роботи в країні, продемонструвати як багато хороших і важливих справ можна робити на різних рівнях, сприяє формуванню соціальних і громадянських навичок учнів, розвитку  навичок амоврядування, соціальної активності та соціальної відповідальності учнів.

За інформацією відділу освіти