Інтерв'ю та виступи

"Будь-який навчальний матеріал краще засвоювати на практиці. А точні науки — біологія, хімія чи фізика — глибше пізнаються за допомогою дослідів. Саме тому у Мирнограді систематично наповнюють класи спеціальним навчальним обладнанням. Таке напередодні отримала загальноосвітня школа №1...",- на цьому наголосила у своєму інтерв'ю  ТРК "Орбіта" 17.02.2021 року  начальник відділу освіти Наталія Лійка.

Стала кращою керівницею навчального закладу у своєму місті та підтвердила здобуте звання на обласному етапі «Вчитель року». Директорка мирноградської школи №5 Ольга Черкашина обійшла конкурентів з усього регіону.

05.02.2021

Більш корисне та поживне. Мирноградські шкільні їдальні пристосувалися до нових вимог харчування

04.02.2021,