Кращий працівник року

Конкурс професійної майстерності працівників системи освіти
               «Кращий педагог року міста Мирноград - 2017»

Що є талант? Натхнення, злет душі,

Пекучий біль чи та солодка мука,

Що зводить серце, будить поночі,

Відроджуючись в образах та звуках?

Талант – у чуйності до проявів життя,

Майстерності, красі душі та слова.

Це праця, пошук, роздум, відкриття,

Це особистості яскравої основа …

Саме таких людей з творчим неспокоєм сердець, любов’ю до життя та дітей, майстрів та молодих педагогів, вихователів та вчителів, будівничих Нової української школи та соборів дитячих душ об’єднав цьогоріч міський конкурс професійної майстерності працівників системи освіти «Кращий педагог року міста Мирноград - 2017», який декілька років поспіль дарує журі та учасникам неповторні відчуття натхнення та творчого піднесення, пошуку й відкриття, якими завжди відзначено усе нове та перспективне, по-справжньому талановите у нашому житті.

У першому етапі конкурсного процесу брали участь 22 педагогічних працівники, серед яких переважна більшість - молоді вчителів та вихователі, що мають досвід роботи до 10 років. Молоді педагоги, яким передусім належить стати агентами інноваційних освітніх змін, склали гідну конкуренцію досвідченим майстрам педагогіки, представивши на розгляд фахового журі цікаві освітні проекти та презентуючи у форматі відеозвернень заклади освіти, у яких працюють, власні педагогічні ідеї та професійні здобутки, що засвідчують результативність запроваджуваних ініціатив, проектів, освітніх моделей та інноваційних технологій.

За результатами відбіркового туру учасниками другого етапу конкурсу стали 18 педагогів ( 6 музичних керівників ДНЗ, 3 вчителі фізичної культури, 3 вчителі української мови та літератури, 3 вчителі початкових класів та 3 вчителі фізичної культури), які відповідно до умов конкурсу мали провести відкриті уроки та заняття, що повинні були засвідчити інноваційний потенціал учителя та вихователя, готовність педагогів до моделювання освітнього процесу у відповідності до вимог, визначених реформою Нової української школи.

Відкриттям цьогорічного конкурсу стали методичні знахідки педагогів та вихователів щодо моделювання віртуального освітнього процесу у хмарному середовищі, активного використання сучасних медійних засобів, інтелект-карт та буктрейлерів, елементів перевернутого навчання, технологій STEM-освіти, логоритміки та театру тіней.

За результатами оцінки відеорезюме, освітніх проектів, відкритих занять та уроків, за підсумками фахового тестування журі І та ІІ етапів конкурсу визначило по одному учаснику в кожній номінації, що набрали найбільшу кількість балів та продовжили участь у конкурсі.

Звання «Кращий педагог року міста Мирноград-2017» та призові місця в заключному етапі конкурсу виборювали Бунтовська Лілія Михайлівна, музичний керівник ДНЗ № 2; Стоволос Вікторія Олександрівна, учитель фізики ЗОШ № 8; Лазарева Альона Валеріївна, учитель фізичної культури ЗОШ № 10; Островерхова Наталія Володимирівна, учитель української мови та літератури ЗОШ № 8 та Михайлова Алла Іванівна, учитель початкових класів ЗОШ № 5.

Третій (заключний) етап конкурсу, що відбувся 15 грудня 2017 року у виконкомі Мирноградської міської ради, дозволив учасникам у форматі відерезюме та виступів-звернень продемонструвати журі на чолі з міським головою Брикаловим О.Л. високий рівень професійної підготовки та педагогічної майстерності, реалізувати творчий потенціал, розкрити особистісні якості. Конкурсанти були достатньо переконливими у доведенні ефективності впроваджуваних елементів інноваційних освітніх практик, захисті власних педагогічних систем та пропозиції шляхів взаємодії з представниками органів виконавчої влади та депутатського корпусу щодо сприяння здійсненню освітньої діяльності, зміцнення навчально-матеріальної бази закладів освіти та вирішення проблем організації змістовного дозвілля учнівської молоді, проведення сумісних акцій щодо збереження чистоти навколишнього середовища.

За загальною кількістю балів, отриманих за конкурсні випробування фінального етапу, члени журі визначили кращого педагога року міста Мирноград, переможців та лауреатів конкурсу. Кращим педагогом року визнано учителя української мови і літератури ЗОШ № 8 Островерхову Н.В., ІІ місце посіла учитель фізкультури ЗОШ № 10 Лазарева А.В., ІІІ місце - учитель фізики ЗОШ № 8 Стоволос В.О. Лауреатами конкурсу стали Бунтовська Л.М., музичний керівник ДНЗ № 2 «Попелюшка» та Михайлова А.І., учитель початкових класів ЗОШ № 5. Кращий педагог року отримав грошову винагороду у розмірі 7000 грн., переможець, що посів ІІ місце, -грошову винагороду у розмірі 5000 грн., переможець, який посів ІІІ місце- грошову винагороду у розмірі 4000 грн., лауреатів конкурсу відзначено грошовими винагородами у розмірі 2000 грн.

Проведений конкурс став своєрідним професійним викликом учасникам і педагогічним колективам, які вони представляли, щодо інноваційної відкритості, гнучкості, творчого підходу до вирішення освітянських проблем та одночасно яскравим презентаційним та науково-методичним заходом, орієнтованим на пошук, розкриття та підтримку перспективного педагогічного досвіду, підняття престижу учительської праці, піднесення статусу педагога в суспільному житті.

За інформацією відділу освіти