На сторінці псижолога сайту комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників " можна ознайомитись з порадами фахівців щодо поведінки дорослих і дітей в надзвичайних ситуаціях. Посилання
Крім комендантської години, яка триватиме з 18-00 до 06-00, встановлюється ще й спеціальний режим світломаскування строком на 30 діб. В цей час - з 18:00 до 06:00 не можна виходити з дому. Пересуватися дозволяється лише в украття і лише тоді, коли лунають сирени повітряної тривоги.

Відділ освіти інформує:

• У закладах загальної середньої освіти міста Мирноград  до 12.03.2022 року продовжено дистанційне навчання .
  • У закладах дошкільної освіти працюють чергові групи.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ У СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ

Міська конференція для медіаторів та керівників шкільних служб порозуміння «Життя без конфліктів»Використання інформаційно- комунікаційних технологій у роботі з дітьми з особливими освітніми потребамиОсобливості реалізації моделей дистанційного навчання в умовах сучасного освітнього просторуКраща в області. Вітаємо з перемогою!

Проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року

Щороку 24 серпня ми відзначаємо найбільше свято нашої держави – День Незалежності. Воно встановлене на честь виняткової історичної події – ухвалення у 1991 році Верховною Радою Української РСР Акта проголошення незалежності України. Цей документ увінчав тисячолітні прагнення Українського народу мати власну суверенну державу і самостійно визначати свою долю.

посилання на матеріали вебінару та інфоресурси. Окремо для тих, хто не зумів приєднатися:
1. Відеозапис: https://youtu.be/6LgF83RVSXs   (частина І),  https://youtu.be/e6o19f1KfSw  (частина 2)
2. Посилання на сайт з інформаційними матеріалами та вікторинами: https://sites.google.com/view/24-08-2020

Шановні колеги, учні та батьки!

Відділ освіти Мирноградської міської ради доводить до Вашого відома, що на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» заклади освіти міста Мирноград закриті на карантин.

Організація  дистанційного навчання в закладах освіти МИрнограда

Організація дистанційного навчання в ліцеї "Гармонія"

Артикуляційна гімнастика – це вправи для тренування органів мовлення. Щоб дитина навчилася правильно артикулювати важкі для вимови звуки, її губи і язичок мають бути достатньо сильними, рухливими, гнучкими. На початковому етапі батькам треба виконувати артикуляційну гімнастику. Зі своєю дитиною.

На початку пропонуйте 1-3 вправи тривалістю 3-7 хвилин. Для 3-4-річних малюків достатньо, щоб вони могли повторювати основні рухи. У 4-5 річному віці діти повинні виконувати вправи чітко й плавно, а в 6-7-річному віці – точно, швидко, легко переключатися з одного руху на інший та утримувати положення язика певний час без змін.

Артикуляційні вправи , загадки, казки

ЗРАЗКИ ДИСТАНЦІЙНИХ КЕЙСІВ

Через загрозу поширення коронавірусу з метою організації та проведення занять, а також забезпечення неперервності навчального процесу в період карантину закладам освіти рекомендується проводити заняття в режимі дистанційної підтримки освітнього процесу. Читати
Лист ДонІППО "Про організацію дистанційної освіти дітей дошкільного віку під час карантину" від 08.04.2020 №346/09.2
З метою організації самостійної навчальної діяльності учнів з використанням можливостей дистанційної освіти під час карантину відділ освіти надає рекомендвції щодо організації освітнього процесу під час карантину. Ознайомитись
Як організувати навчання  учнів під час карантинних заходів  (інформація для батьків). Ознайомитись
Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СOVID-19.Наказ МОН №406 від16.03.2020

Запрошуємо усіх бажаючих переглянути рекламу лепбуків "Права дитини", створених в закладах освіти міста  Мирноград

Перегляд рекламного роліка "Права дитини" дошкільних закладів освіти

Перегляд рекламного роліка "Права дитини" загальноосвітніх закладів освіти.

30 вер. 2021
Запрошуємо долучитися до Всеукраїнської акції «Серце до серця» з 01 квітня по 30 вересня 2021 року Благодійна акція проходитиме 16-й рік поспіль з ініціативи Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». ЇЇ метою є збір коштів на придбання неонатального медичного обладнання для дитячих лікарень області.

6 квіт. 2021
Відбулась перша міська конференція для медіаторів та керівників шкільних служб порозуміння «Життя без конфліктів», організована КУ «ЦПРПП» Мирноградської міської ради

29 бер. 2021
Працівники психологічної служби Мирноградської міської ТГ взяли участь у семінарі Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти «Використання інформаційно- комунікаційних технологій у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами», що відбувся в режимі онлайн 24.03.2021р.