Вітаємо Вас на нашому сайті!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ У СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ

ГІДНЕ МАЙБУТНЄ – ЩОДНЯ ВЛАСНОРУЧ!З Конституцією в серціСвято дитинстваВчителі фізичної культури опановують техніку Бойового Гопака«Відновлювана та воднева енергетика-2018»День вишиванки в ДНЗ №8

Рішення виконавчого комітету Мирноградської міської ради від 18.04.2018 №110 «Про організацію обліку дітей і підлітків шкільного віку та дітей дошкільного віку у 2018 році»

Керуючись ст. 140. 146 Конституції України, підпунктом 4 п. «б» ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 66 Закону України «Про освіту», ст. 18 Закону України «Про загальну середню освіту», відповідно до Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684. з метою забезпечення здобуття дітьми шкільного віку загальної середньої освіти виконавчий комітет Мирноградської міської ради  закріпив території їх обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами міста та за дошкільними навчальними закладами.

Кроки з розбудови Нової української школи

Європейським виміром української освіти, окресленим концептуальними положеннями Нової української школи, визначено формат інноваційних зрушень у змісті, формах, технологічних аспектах побудови сучасного освітнього процесу та актуалізовано проблему підготовки вчителя-агента змін. У напрямку формування нового педагогічного та управлінського мислення освітян, інноваційної культури та професійної компетентності вчителя методичною службою міста проведено міські та обласні заходи, спрямовані на здійснення упевнених кроків розбудови Школи успіху та європейського виміру життя.

Фахові конкурси освітян

Людей з творчим неспокоєм сердець, любов’ю до життя та дітей, майстрів та молодих педагогів, вихователів та вчителів, будівничих Нової української школи та соборів дитячих душ об’єднали цьогоріч міський етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» та конкурс професійної майстерності працівників системи освіти «Кращий педагог року міста Мирноград - 2017»

Реєстрація на пробне ЗНО -2018 успішно розпочалася!

З 9 по 31 січня 2018 року буде тривати реєстрація для участі в пробному ЗНО. В перший день роботи сервісу, на сайті Донецького регіонального центру зареєструвалися більше 430 осіб, 280 учасників з Донецької області та 150 - з Луганської. Запрошуємо всіх випускників закладів освіти поточного року Донецької та Луганської областей, а також випускників минулих років, учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих закладів освіти спробувати свої сили у складанні пробного тестування з української мови і літератури -24 березня, 31 березня - з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської,іспанської, німецької, французької мов.

На пробному ЗНО ви можете використати унікальну можливість спробувати себе в новому форматі тестування з іноземних мов – аудіюванні.

------------------------------------------------------------------------------------------

Мирноградська осінь-2017

День миру

Матеріали серпневої педагогічної конференції 2017

Десять незабутніх днів у Польші

Щоденник подорожі    Ознайомитися

14 серп. 2018
ГІДНЕ МАЙБУТНЄ – ЩОДНЯ ВЛАСНОРУЧ!
Учень 11 класу Мирноградського ліцею «Гармонія» Косенко Микита взяв участь у роботі Всеукраїнської школи з екологічної культури, організованої у місті Дніпрі Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Комунальним позашкільним навчальним закладом «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської області.

15 черв. 2018
З Конституцією в серці
В місті Мирноград відбуваються заходи до Дня Конституції "З Конституцією в серці"

4 черв. 2018
Свято дитинства
Мирноград 1 червня поринув в атмосферу свята.

23 трав. 2018
Вчителі фізичної культури опановують техніку Бойового Гопака
23.05. 2018 в НВК "загальноосвітня школа 1 ступеня- гімназія" відбувся обласний семінар для вчителів фізичної культури, на якому присутніх ознайомили з сучасним видом бойового мистецтва – Бойовим Гопаком.

21 трав. 2018
«Відновлювана та воднева енергетика-2018»
Учень 10 класу мирноградського ліцею «Гармонія» Косенко Микита та його науковий керівник, методист відділу освіти Шкурко Світлана Анатолїївна взяли участь у роботі науково- практичної конференції «Відновлювана та воднева енергетика-2018».

21 трав. 2018
День вишиванки в ДНЗ №8
Вихованці дошкільного навчального закладу №8 «Конвалія» долучилися до святкування Дня вишиванки.