Вітаємо Вас на нашому сайті!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ У СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ

Батьківські конференції Барви осеніЗустріч з фахівцями Мирноградського ВДГОГІДНЕ МАЙБУТНЄ – ЩОДНЯ ВЛАСНОРУЧ!З Конституцією в серціСвято дитинства

Стартував I (шкільний) етап Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів

З метою виявлення талановитих і здібних учнів та поглиблення їх знань з навчальних дисциплін у школах міста Мирноград розпочався І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, Впродовж жовтня усі бажаючі учні зможуть поборотися за перше місце, щоб гідно представити школу на ІІ (міському) та ІІІ (обласному) етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Бажаємо всім учасникам учнівських олімпіад нових відкриттів, успіхів і перемог!

Про переліки навчальної літератури для використання у закладах освіти у 2018-2019навчальному році

Відділ освіти  Мирноградської  міської  ради  інформує, що з метою якісної організації навчально-виховного процесу в закладах освіти міста повинна використовуватися навчальна література, що має відповідний гриф Міністерства освіти і науки України або схвалення для використання в загальноосвітніх навчальних закладах. Така навчальна література внесена до Переліків навчальних програм, підручників та навчально- методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в дошкільних навчальних закладах, в ЗНЗ з навчанням українською мовою та мовами національних меншин, що розташовані на сайтах МОН України (mon.gov.ua), Інституту модернізації змісту освіти (https://imzo.gov.ua/pidruchniki/pereliki) та відділу освіти Мирноградської міської ради (vidomir.klasna.com).

Рішення виконавчого комітету Мирноградської міської ради від 18.04.2018 №110 «Про організацію обліку дітей і підлітків шкільного віку та дітей дошкільного віку у 2018 році»

Керуючись ст. 140. 146 Конституції України, підпунктом 4 п. «б» ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 66 Закону України «Про освіту», ст. 18 Закону України «Про загальну середню освіту», відповідно до Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684. з метою забезпечення здобуття дітьми шкільного віку загальної середньої освіти виконавчий комітет Мирноградської міської ради  закріпив території їх обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами міста та за дошкільними навчальними закладами.

Кроки з розбудови Нової української школи

Європейським виміром української освіти, окресленим концептуальними положеннями Нової української школи, визначено формат інноваційних зрушень у змісті, формах, технологічних аспектах побудови сучасного освітнього процесу та актуалізовано проблему підготовки вчителя-агента змін. У напрямку формування нового педагогічного та управлінського мислення освітян, інноваційної культури та професійної компетентності вчителя методичною службою міста проведено міські та обласні заходи, спрямовані на здійснення упевнених кроків розбудови Школи успіху та європейського виміру життя.

Фахові конкурси освітян

Людей з творчим неспокоєм сердець, любов’ю до життя та дітей, майстрів та молодих педагогів, вихователів та вчителів, будівничих Нової української школи та соборів дитячих душ об’єднали цьогоріч міський етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» та конкурс професійної майстерності працівників системи освіти «Кращий педагог року міста Мирноград - 2017»

Мирноградська осінь-2017

День миру

Матеріали серпневої педагогічної конференції 2017

Десять незабутніх днів у Польші

Щоденник подорожі    Ознайомитися

16 жовт. 2018
В школах Мирнограда відзначили День захисника України
День захисника України офіційно встановлено 14 жовтня 2014 року указом Президента "з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи української громадськості". Дату 14 жовтня обрано невипадково. Саме цього дня в Україні відзначається День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва.

Батьківські конференції
У школах міста пройшли батьківські конференції. Батьків ознайомлено з пріоритетними напрямками роботи закладу у межах Концепції Нової української школи.

Барви осені
В ДНЗ №10 вихователі проводять арт-хвилинки «Барви осені».

Зустріч з фахівцями Мирноградського ВДГО
Фахівці Мирноградського ВДГО провели уроки безпеки в школі міста

14 серп. 2018
ГІДНЕ МАЙБУТНЄ – ЩОДНЯ ВЛАСНОРУЧ!
Учень 11 класу Мирноградського ліцею «Гармонія» Косенко Микита взяв участь у роботі Всеукраїнської школи з екологічної культури, організованої у місті Дніпрі Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Комунальним позашкільним навчальним закладом «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської області.

15 черв. 2018
З Конституцією в серці
В місті Мирноград відбуваються заходи до Дня Конституції "З Конституцією в серці"