Про відділ

Інформація про відділ освіти Мирноградської  міської ради

Відділ освіти Мирноградської міської ради засновано у жовтні  1990року. З 2013 року  відділ очолює Лійка Наталія Миколаївна

Розумінням  вимог сучасності зумовлено    спрямування  діяльності  педагогічних працівників  міста  на забезпечення  системності, масштабності та європейського рівня якості освіти.

На сьогодні у місті сформовано оптимальну мережу  освітніх закладів, що цілком задовольняє  потреби населення міста у формах, профілях навчання, у  здобутті безперервної якісної освіти.

Відділ освіти забезпечує функціонування 23 закладів  освіти, у тому числі 9 дошкільних навчальних закладів,   8 загальноосвітніх шкіл, загальноосвітньої школи - інтернату, гімназії та ліцею,  БТДЮ, ДЮСШ  та  міжшкільного навчально – виробничого комбінату У школах міста працюють 439 вчителів. Серед них 46 відмінників освіти України, 23 вчителя – методиста та 27  старших вчителів.

На сьогодні статус українськомовних мають  9 шкіл та 7 дошкільних навчальних закладів.

Для забезпечення оптимальних  умов для розвитку здібностей  та реалізації особистісного потенціалу обдарованої учнівської молоді відкрито заклади нового типу з підвищеним рівнем організації освітнього процесу – Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І ступеня- гімназія" та Мирноградський  ліцей "Гармонія", що здійснюють спеціалізовану профільну підготовку учнів.

Допрофесійна підготовка учнів старшої школи  здійснюється  в закладах освіти за природничо – математичним, суспільно – гуманітарним та технологічними  напрямками. У класах  фізико – математичного, біолого – фізичного, економічного та технологічного  профілів навчається майже 450 учнів, що складає 100% старшокласників.

Оптимізацією  освітньої мережі забезпечено певні позитивні  зрушення показників результативності  участі учнів у Всеукраїнських учнівських олімпіадах та конкурсах.

Результати  роботи освітян свідчать  про правильність вибору напрямків реформування освіти міста, готовність педагогів  до творчого осягнення нового, до  забезпечення державного запиту  на освітні послуги.

Лійка Наталія Миколаївна

начальник відділу освіти

тел.(06239)64425

Чупахіна Ольга Анатоліївна

відповідає за дошкільну освіту

та безпеку життєдіяльності учнів шкіл та вихованців ДНЗ.

Ворона Наталія Володимирівна

спеціаліст І категорії,

забезпечує виконання Державного стандарту загальної середньої освіти в загальноосвітніх закладах міста;

виконання ст. 53 Конституції України;

виконання програмового матеріалу;

забезпечує виконання закладами освіти державних вимог щодо змісту, рівня, обсягу та якості освітних послуг;контролює виконання Програми розвитку освіти міста на 2012 – 2016 роки;контролює проведення державної підсумкової атестації, нагородження випускників медалями, Похвальними грамотами і листами; облік і видачу документів про освіту;

Сєрова Світлана Олександрівна

головний спеціаліст,

відповідає за здійснення атестаційної експертизи закладів освіти міста;аналізує та прогнозує потребу закладів освіти міста в педагогічних працівниках та спеціалістах, здійснює контроль за дотриманням в закладах освіти Кодексу Закону України про працю;контролює  роботу щодо виконання  Типового положення про атестацію педагогічних працівників, їх нагородження та заохочення; забезпечує виконання основних вимог Положення про освітній округ всіма  суб’єктами округу;контролює виконання Положення про індивідуальну форму навчання  в загальноосвітніх навчальних закладах;ведення єдиної бази даних загальноосвітніх навчальних закладів “Програма “Курс”.

Суховерхова Лариса Володимирівна

спеціаліст з питань виховної роботи та соціального захисту,

здійснює соціально-правовий захист дітей пільгових категорій;організує роботу щодо збереження шкільного контингенту;стан роботи щодо обліку дітей і підлітків, які мешкають на закріплених за  загальноосвітніми школами мікрорайонах;здійснює контроль за охопленням учнів повною загальною середньою освітою;контролює працевлаштування випускників;відповідає за організацію оздоровлення дітей пільгових категорій

Молчанова Ольга Вікторівна

завідувач  методичним кабінетом

Сидорова Оксана Вікторівна

Методист навчальних дисциплін методичного кабінету

Павлова Наталія Анатоліївна

методист з виховної роботи

Шкурко Світлана Анатоліївна

Методист з  бібліотечних фондів

Тимошенко Тетяна Анатоліївна

методист, який відповідає за психологічну службу

Мацюк Ганна Вікторівна

Завідувач психолого-медико-педагогічної консультації.

Відповідає за визначення форми та місця навчання дітей з особливими потребами та дітей з вадами мовлення ЗНЗ та ДНЗ  міста.

Достатня Людмила Володимирівна

вул.Курська, б.1, м.Мирноград, Донецька обл.,85323

тел. (06239)6-44-25           факс (06239) 6-41-84

е-mail: [email protected]