Безсмертний дотик до душі

19 бер. 2018
"Поезія — це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…" Таке неперевершено яскраве та філігранне визначення поезії набуває конкретики та переконливості, коли живе слово торкається найвразливіших струн душі. Тих, які інколи надто довго мовчать у людині в очікуванні дивовижної миті пробудження. А коли їх торкається рука майстра, вони вдячно відгукуються хвилею щирих та високих почуттів.

Саме такою емоційно напруженою та піднесеною була атмосфера обласного конкурсу юних майстрів виразного читання «Майстер слова», який відбувся 15 березня 2018 року у загальноосвітній школі І-ІІІступенів №24 м.Краматорськ.Творчу інтерпретацію поетичних творів зарубіжної літератури, власне відчуття енергетики та магії художнього слова представили у форматі конкурсу 5 учнів закладів освіти міста. Виступ Юріної Валерії, учениці 11 класу ЗОШ№5 ім. Валерія Доценка, відзначено дипломом ІІІ ступеня, для інших членів команди міста конкурсним здобутком став отриманий досвід та незабутні враження, переконаність у незвичайності авторів поетичних текстів та виконавців мистецьких творів, яких єднаютьлюбов до життя та прагнення увічнення краси у ньому.

За інформацією відділу освіти