В школах Мирнограда відзначили День захисника України

16 жовт. 2018
День захисника України офіційно встановлено 14 жовтня 2014 року указом Президента "з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи української громадськості". Дату 14 жовтня обрано невипадково. Саме цього дня в Україні відзначається День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва.

ацтва.
Напередодні свята учні 9-А класу Мирноградського НВК (класний керівник Дробязко Ю.В.) зустрілися зі старшим офіцером відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу, капітаном Лютіковим Віталієм Вікторовичем та старшим солдатом Зайцевою Оксаною Олександрівною. Учні мали нагоду поспілкуватися з військовими та обговорити питання, які їх цікавили.