Методична толока "Від дошкілля до нової початкової школи"

8 лют. 2018
Учасники методичної толоки, що відбулася 30 січня 2018 року на базі ДНЗ№8 «Конвалія», навчалися «бачити серцем» найголовніше в проблемі забезпечення наступно-перспективних зв’язків між дошкіллям та початковою школою в умовах інноваційних галузевих змін.

Заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи, методисти дошкільних установ, вихователі ДНЗ та вчителі початкових класів закладів освіти  вибудовували власну модель педагогічного супроводу процесу переходу дитини- дошкільника на рівень шкільного навчання  на основі  проблемного зіставлення змісту Базового компоненту дошкільної освіти та Державного стандарту початкової освіти, оцінки досвіду роботи пілотних шкіл, що працюють за моделлю Нової української школи, побудови ментальних карт освітньо-виховного процесу, яким завершується підготовка дитини до школи та розпочинається навчання у першому класі за новими вимогами. Проведені майстер класи з формування ключових навичок та компетентностей  вихованців та учнів  сприяли визначенню ефективних методичних підходів до побудови діалогу  та партнерської взаємодії учасників навчально-виховного процесу, пошуку шляхів переведення вихованців та учнів із казки дитинства у школу життя.

За інформацією відділу освіти