“Творити справи милосердя”

20 бер. 2018
З 01.03.2018 року у загальноосвітній школі I-II ступенів №17 Мирноградської міської ради Донецької області розпочато благодійну акцію “Творити справи милосердя”

З 01.03.2018 року у загальноосвітній школі I-II ступенів №17 Мирноградської міської ради Донецької області соціальним педагогом школи Прус О.І. та членами учнівського самоврядування розпочато благодійну акцію “Творити справи милосердя”:

• створено волонтерський загін “Добротворець”;
  • відбулося засідання членів волонтерського загону “Добротворець”, на якому сплановано його роботу, намічені шляхи реалізації цього плану;
  • членами волонтерського загону “Добротворець” проведено роботу щодо залучення учнівських колективів навчального закладу до волонтерського руху;
  • оформлено прес-центр;
  • організовано виставку малюнків “Твори добро”;
  • членами волонтерського загону “Добротворець” вивчено потреби громадян;
  • відбувся перший збір гуманітарної допомоги у вигляді одягу, взуття, канцприладів для дітей школи  із багатодітних, малозабезпечених сімей, для територіального центру соціального обслуговування м. Мирнограда, для вихованців загальноосвітньої школи-інтернату I-II ступенів Мирноградської міської ради.

Акція “Творити справи милосердя” триває.

За інформацією ЗОШ №17