Можливості бібліотеки щодо просування читання у молодіжне середовище: сучасний підхід

29 бер. 2018
27.03.2018 на базі ЗОШ-інтернату пройшло чергове заняття в Школі сучасного бібліотекаря

Бібліотекарі Світлана Мінаєва та Інна Лаврентьєва ознайомили своїх колег з технологіями створення подкастів та пазлів за  допомогою онлайн-сервісів.Під час роботи бібліотекарі обговорили можливості застосування подкастів та пазлів в своїй професійній діяльності.

Директор школи Олена Лебедь поділилась думкою, що використання інноваційних технологій в роботі шкільного бібліотекаря буде сприяти популяризації читання, залученню учнів до витоків української сучасної літератури.

Наступне заняття «Просування читання і бібліотек засобами інфографіки» відбудеться 27 квітня 2018 року.

За інформацією відділу освіти