Хортинг - новий вид спорту, зароджений в Україні

7 трав. 2018
На майстер- класі в ДНЗ №7 педагоги міста ознайомились з методикою хортинга. Вихователь старшоі групи “Горобинка” дошкільного навчального закладу №7 "Посмішка"Булатова Ю. Ю. ознайомила присутніх зі стратегією розвитку національно-патріотичного виховання дітей і молоді в Україні на засадах хортингу. В основу хортингу, як виду спорту, народженого в Україні, лягли система підготовки, виховання характеру, вдосконалення майстерності, та надбання змагального руху українських козаків

На сучасному етапі розвитку суспільства, держави та самого життя в Україні постають підвищені вимоги до виховання особистості, здатної діяти в змінних соціальних умовах відповідно до загальнолюдських цінностей, уміти досягати успіху в реалізації своїх здібностей та можливостей. Соціальна потреба в новому типу особистості зумовлює пошуки нових форм, методів і шляхів здійснення виховних впливів, відмінних від прийнятних для традиційної освітньої системи. Одним із ефективних шляхів формування сучасної особистості є реалізація завдань виховання підростаючого покоління на засадах хортингу, яке покликане забезпечувати комплексний вплив на фізичний, психічний, соціальний і духовний розвиток особистості, сприяти формуванню здорового способу життя, навичок відповідальної, поведінки дітей та молоді, нівелювати або зменшувати вплив на них негативних чинників соціального оточення, формувати позитивне бачення життя.

Підвищена дисципліна та етикет поведінки дітей під час занять хортингом  є системою впливу на формування характеру особистості, допомагає підліткам бути не лише сильними та здатними захистити себе й близьких людей у небезпечній ситуації, а водночас і прищепити вихованцям дошкільних закладів  вміння гідно поводити себе всуспільстві, постійно прагнути до самовдосконалення та самореалізації в житті.

За інформацією відділу освіти