Великі права маленької дитини

17 груд. 2018
Розвиваэмо громадянські якості, як активність, самостійність, рішучість, відповідальність у дошкільнят

З метою формування у дітей основ правової свідомості, почуття самоповаги до власних прав і прав інших людей, закріплення знань про основні документи щодо захисту прав дитини Декларації та Конвенції ООН в рамках Всеукраїнського тижня права 11 грудня в ДНЗ №16 «Попелюшка» в групі старшого дошкільного віку «Дзвіночок» вихователем Бондаревою М.В. проведена гра-вікторіна «Чи знаю я свої права?». Виховання в дусі прав людини спрямоване на формування у дитини почуття справедливості, загальної рівності прав і можливостей. Тому неприпустимі несправедливість, заходи впливу, принижающие людську гідність дітей, порушують їх право бути коханими, рівними серед інших. Правова освіта дошкільнят передбачає ознайомлення юних громадян з конкретними і зрозумілими їм правами.Тому в дошкільному закладі і сім'ї необхідно створити атмосферу визнання індивідуальності дитини, поваги його особистості, а самій дитині надати можливість реалізовувати свої людські права Він повинен володіти свободою вибору, проявляти активність, ініціативність, самостійність, мати можливість висловлювати власну думку, проявляти шанобливе ставлення до думки інших, вміти надавати допомогу і приймати її. Без цього не можуть розвиватися такі необхідні кожній людині громадянські якості, як активність, самостійність, рішучість, відповідальність.