23 вер. 2014

Людина починається з добра

День 22 вересня 2014 року запам’ятався учням загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів №5 Димитровської міської ради яскравим святом для дітей, родини яких вимушено полишили зону антитерористичної операції, організованим «Благодійним фондом загальноосвітньої школи №5» за підтримки депутата Донецької обласної ради Віталія Леонідовича Ключки.
22 вер. 2014

Тиждень здоров’я

В ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 традиційно пройшов Тиждень здоров’я. Саме цей день є одним з найулюбленіших для учнів, бо всі дітлахи дуже люблять фізичні вправи, прагнуть стати здоровими. До того ж на свіжому повітрі набагато приємніше, аніж сидіти на уроках. Звичайно, кожна паралель має на цей день власну цікаву програму. Особливо напруженою видалася програма п*ятниці: В ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 традиційно пройшов Тиждень здоров’я. Саме цей день є одним з найулюбленіших для учнів, бо всі дітлахи дуже люблять фізичні вправи, прагнуть стати здоровими. До того ж на свіжому повітрі набагато приємніше, аніж сидіти на уроках. Звичайно, кожна паралель має на цей день власну цікаву програму. Особливо напруженою видалася програма п*ятниці: В ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 традиційно пройшов Тиждень здоров’я. Саме цей день є одним з найулюбленіших для учнів, бо всі дітлахи дуже люблять фізичні вправи, прагнуть стати здоровими. До того ж на свіжому повітрі набагато приємніше, аніж сидіти на уроках. Звичайно, кожна паралель має на цей день власну цікаву програму. Особливо напруженою видалася програма п*ятниці: В ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 традиційно пройшов Тиждень здоров’я. Саме цей день є одним з найулюбленіших для учнів, бо всі дітлахи дуже люблять фізичні вправи, прагнуть стати здоровими. До того ж на свіжому повітрі набагато приємніше, аніж сидіти на уроках. Звичайно, кожна паралель має на цей день власну цікаву програму. Особливо напруженою видалася програма п*ятниці: В ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 традиційно пройшов Тиждень здоров’я. Саме цей день є одним з найулюбленіших для учнів, бо всі дітлахи дуже люблять фізичні вправи, прагнуть стати здоровими. До того ж на свіжому повітрі набагато приємніше, аніж сидіти на уроках. Звичайно, кожна паралель має на цей день власну цікаву програму. Особливо напруженою видалася програма п*ятниці: В ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 традиційно пройшов Тиждень здоров’я. Саме цей день є одним з найулюбленіших для учнів, бо всі дітлахи дуже люблять фізичні вправи, прагнуть стати здоровими. До того ж на свіжому повітрі набагато приємніше, аніж сидіти на уроках. Звичайно, кожна паралель має на цей день власну цікаву програму. Особливо напруженою видалася програма п*ятниці: В ЗОШ №17 пройшов Тиждень здоров’я. Саме ці дні є одними з найулюбленіших для учнів, бо всі дітлахи дуже люблять фізичні вправи, прагнуть стати здоровими. До того ж на свіжому повітрі набагато приємніше, аніж сидіти на уроках. Звичайно, кожна паралель мала власну цікаву програму
22 вер. 2014

Безпечний рух - безпечне життя

Місячник «Увага! Діти на дорозі», що проходив серед учнів та батьківської громадськості міста Димитрова з 19 серпня по 19 вересня 2014 року, відбувся під гаслом « Безпечний рух - безпечне життя» й став масштабним комплексним профілактичним заходом, орієнтованим на привернення уваги громадськості до проблеми дитячого дорожньо-транспортного травматизму, недопущення зростання кількості дорожньо-транспортних пригод за участю дітей та збереження життя та здоров’я юних учасників дорожнього руху.
18 вер. 2014

Малі олімпійські ігри в ЗОШ № 9

Популяризація олімпійських видів спорту та зорового способу життя, заохочення учнівської молоді систематичними заняттями легкою атлетикою, силовими видами спорту, волейболом та баскетболом, футболом стали головними здобутками учасників Малих олімпійських ігор, які відбулися в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №9 Димитровської міської ради 16 вересня 2014 року за ініціативи адміністрації освітньої установи, органів учнівського самоврядування та за підтримки відділу освіти та депутата обласної ради Ключки Віталія Леонідовича.
5 вер. 2014

Круглий стіл керівників закладів освіти

Актуальні проблеми розбудови освітньої галузі стали предметом конструктивного обговорення учасниками круглого столу керівників закладів освіти, який відбувся в Українській гімназії у межах заходів серпневої конференції педагогічних працівників міста.
5 вер. 2014

Форум освітян

Традиційно серпень зібрав освітян міста на педагогічну конференцію з обговорення актуальних проблем функціонування освітньої мережі та визначення пріоритетних напрямків розбудови освітнього простору, структурного, змістового та технологічного оновлення усіх складових освітнього процесу.
8 серп. 2014

Успіх педагогічного колективу Української гімназії

Українська гімназія - перший з відкритих у місті закладів нового типу, який декілька років поспіль має найкращий результат за підсумками реалізації Програми розвитку освіти міста, стабільно та ефективно працює в інноваційному режимі та виступає ініціатором галузевих нововведень, осередком експериментальної діяльності з моделювання освітнього середовища «1учень – 1 комп’ютер» на основі застосування шкільних нетбуків та опорним закладом освітнього округу, що успішно виконує місію формування особистості, готової до творчої, продуктивної самореалізації в умовах глобалізованого соціуму.