30 вер. 2021

Запрошуємо долучитися до Всеукраїнської акції «Серце до серця» з 01 квітня по 30 вересня 2021 року Благодійна акція проходитиме 16-й рік поспіль з ініціативи Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». ЇЇ метою є збір коштів на придбання неонатального медичного обладнання для дитячих лікарень області.
6 квіт. 2021

Міська конференція для медіаторів та керівників шкільних служб порозуміння «Життя без конфліктів»

Відбулась перша міська конференція для медіаторів та керівників шкільних служб порозуміння «Життя без конфліктів», організована КУ «ЦПРПП» Мирноградської міської ради
29 бер. 2021

Працівники психологічної служби Мирноградської міської ТГ взяли участь у семінарі Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти «Використання інформаційно- комунікаційних технологій у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами», що відбувся в режимі онлайн 24.03.2021р.
29 бер. 2021

Особливості реалізації моделей дистанційного навчання в умовах сучасного освітнього простору

Визначено переваги та недоліки дистанційного навчання, рівень професійної готовності вчителів історії до роботи в дистанційному форматі
24 лют. 2021

Краща в області. Вітаємо з перемогою!

Краща в області. Директорка мирноградської школи №5 перемогла в конкурсі профмайстерності

День пам'яті і примирення

Педагоги та учні долучилися до Дня пам'яті і примирення

День Матері