Зустріч з Міністром закордонних справ України

ЗОШ №5 відвідав Міністр закордонних справ України Павло Клімкін

Навчання у МНВК

У МНВК дівчата ЗОШ № 4 та ЗОШ № 10 опановують професію «Секретар»

Солодкі подарунки для дітлахів

Подарунки від Покровського міського голови Требушкіна Руслана Валерійовича отримали вихованці Мирноградського дитячого садочка "Теремок"
21 січ. 2019

Зустріч молоді з представником Київського національного університету культури і мистецтв

Представник Київського національного університету культури і мистецтв запросив старщокласників відвідати університет на весняних канікулах

Різдвяні вечорниці

18 січня в ДНЗ № 5 «Ладоньки» відбулося дивовижне свято «Різдвяні вечорниці».
22 груд. 2018

Створюємо новітні освітні моделі

Міська творча група з проблеми розробки новітніх освітніх моделей Smart Education працювала 20 грудня 2018 року у Навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І ступеня-гімназія».
22 груд. 2018

Зустріч в Маріїнському палаці

19 грудня призера обласних, всеукраїнських конкурсів та конференцій Косенко Микиту було запрошено у складі делегації талановитої молоді Донецької області на урочистий прийом подружжям Порошенко з нагоди Дня Святого Миколая.

Готуємося до зустрічі зі Святим Миколаєм

День Святого Миколая- найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку ...
17 груд. 2018

Міський інтелектуально- правовий квест «Казкові права»

Знати свої права та орієнтуватися в них – необхідно усім. Наскільки учні вміють це робити, допомог вияснити квест «Казкові права».

Великі права маленької дитини

Розвиваэмо громадянські якості, як активність, самостійність, рішучість, відповідальність у дошкільнят