17 бер. 2020

Реконструкція обладнання на спортивному майданчику школи

Спорт має дивовижні властивості. Він об’єднує людей, знайомить їх між собою, зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності людей, які ним займаються
17 бер. 2020

Квест «Шевченко. Знаю, дізнаюсь, наслідую»

Тарас Шевченко - син українського народу. Батько України. Він став символом волі, справедливості та витривалості для кожного громадянина України, символом українського національного руху та відродження. З нагоди відзначення Дня народження Великого Кобзаря у ЗОШ № 9 проведено квест «Шевченко. Знаю, дізнаюсь, наслідую»
5 бер. 2020

Вітання з 8 березня!

Шановні колеги! Прийміть вітання до свята!
5 груд. 2019

Про відзначення 100-річчя Першого зимового походу Армії УНР

Згідно з Постановою Верховної Ради України від 19.10.1993 № 3528-XII щорічно 06 грудня відзначається День Збройних Сил України. У 2019 році це державне свято співпадає зі 100-річчям від початку Першого зимового походу Армії УНР. Відповідно до плану заходів з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років і вшанування пам’яті її учасників на період до 2021 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26.10.2016 № 777-р, у закладах освіти має відзначатися ця ювілейна дата з метою сприяння формуванню патріотичних почуттів дітей та учнівської молоді регіону;підвищення значущості відновлення історичної пам’яті про тривалі традиції збройної боротьби за незалежність України у становленні національної свідомості дітей та учнівської молоді, усвідомлення важливості засвоєння історичних уроків козацької доби (кінець XV – XVIII ст.), Української революції 1917-1921 рр. для розуміння проблем сучасного розвитку суспільства;ушанування традицій збройної боротьби за незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України, засвідчення вдячності всім захисникам Української держави.
25 лист. 2019

«Учитель року-2020" .Вітаємо колегу з перемогою

Яскравим завершенням зонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020" у номінації «Образотворче мистецтво» стали відкриті уроки, проведені для учнів 6 - их класів НВК учителями Мирнограда, Авдіївки та Добропілля.

Книга Добра продовжує свою подорож в Мирнограді

“Книга Добра” - це масштабний міжнародний соціальний проект, який мандрує світом та об’єднав тисячі дітей та дорослих з єдиною метою - відшукати унікальні історії про добро в усіх проявах. Це Книга про Україну, про нас, українців, і про майбутнє, яка містить в собі щире та нерафіноване добро.
7 лист. 2019

Про участь у проекті з розвитку шкільного самоврядування

Представники міста Мирноград- президент учнівського самоврядування ЗОШ № 9 Романча Валерія та молодий учитель історії ЗОШ №9 Штегельський Владислав презентували власну модель самоврядування під час учбового візиту до м.Дніпро, де в межах проекту з розвитку шкільного самоврядування Програми ООН із відновлення та розбудови миру пройшли інтерактивні тренінги.
7 лист. 2019

Донецький обласний навчально-методичний центр психологічної служби системи освіти

Про організацію роботи психологічної служби: Всі документи, нормативна база, методичні рекомендації тощо
7 лист. 2019

Розвиток емоційного інтелекту - передумова розвитку емоційної особистості

«Якщо ваші емоційні схильності непідвладні вам, якщо у вас не розвинута самосвідомість, якщо ви не здатні впоратися зі своїми руйнівними емоціями, якщо у вас немає співчуття і ви не спроможні побудувати добрі стосунки, то не має жодного значення, наскільки ви розумна людина, все одно ви не просунетесь далеко, будете тупцяти на одному місці» Д. Гоулман

Долучення до миробудування

Другий рік поспіль під час осінніх канікул працює Школа з підготовки піділітків-медіаторів.