29 бер. 2018

Нова українська школа: на шляху до змін

Напрямки удосконалення професійної компетентності освітян щодо роботи в інноваційному полі нової української школи розглянуто та практично опрацьовано у форматі міського технопарку «Нова українська школа: на шляху до змін»
29 бер. 2018

Можливості бібліотеки щодо просування читання у молодіжне середовище: сучасний підхід

27.03.2018 на базі ЗОШ-інтернату пройшло чергове заняття в Школі сучасного бібліотекаря
20 бер. 2018

“Творити справи милосердя”

З 01.03.2018 року у загальноосвітній школі I-II ступенів №17 Мирноградської міської ради Донецької області розпочато благодійну акцію “Творити справи милосердя”
20 бер. 2018

Майстер -клас для матусь

В ДНЗ №7 «Посмішка» з метою формування емоційного контакту між батьками, вихователями та вихованцями проведено майстер -клас для матусь "Знайомство з основами миловаріння".
19 бер. 2018

Удосконалення фахової компетентністі освітян

До обговорення методичних аспектів впровадження моделі інтегрованого навчання залучені вчителі початкових класів закладів освіти
19 бер. 2018

Безсмертний дотик до душі

"Поезія — це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…" Таке неперевершено яскраве та філігранне визначення поезії набуває конкретики та переконливості, коли живе слово торкається найвразливіших струн душі. Тих, які інколи надто довго мовчать у людині в очікуванні дивовижної миті пробудження. А коли їх торкається рука майстра, вони вдячно відгукуються хвилею щирих та високих почуттів.
15 бер. 2018

Шевченковські свята в закладах освіти

В закладах освіти міста традиційно в березні проходять Шевченківські свята, присвячені видатному сину України Тарасу Шевченко
15 бер. 2018

День українського добровольця

Учні ЗОШ №17 привітали воїнів АТО концертною програмою “З відданістю Україні в серці”
14 бер. 2018

Перше засідання школи медіаграмотності

На базі МЛ «Гармонія»відбулося перше засідання Школи медіаграмотності за темою «Як створити цікавий заголовок. Правила написання замітки».
12 бер. 2018

Віртуальні прогулянки, або чим зацікавити покоління Z!

Що робити з тими, хто ніколи не жив без інтернету? Говоріть з ними «твітами». Запросіть до віртуального туру на уроці. Розішліть завдання на гаджети.