21 трав. 2018

«Дайджест сучасних інноваційних технологій»

У міській Школі молодого вчителя, що працювала 16.05.2018р. у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4, за методичним розкладом відбулося чергове заняття за темою «Дайджест сучасних інноваційних технологій».
17 трав. 2018

Презентації наукових досягнень учнів Мирнограду

16 травня 2018 року учні Мирнограду взяли участь у науково-практичній конференції очно-заочної школи «Юний дослідник». Конференція проходила на базі ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» у м. Покровськ.
10 трав. 2018

Визначено рівень розвитку складових медіаграмотності

08.05.2018 року учні 8 і 10 класів ЗОШ № 8 взяли участь у всеукраїнському експериментальному тестуванні з медіаграмотності
7 трав. 2018

«Пройшла війна стежками долі…»

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, в ЗОШ №17 організовано зустріч представників різних поколінь.
7 трав. 2018

Хортинг - новий вид спорту, зароджений в Україні

На майстер- класі в ДНЗ №7 педагоги міста ознайомились з методикою хортинга. Вихователь старшоі групи “Горобинка” дошкільного навчального закладу №7 "Посмішка"Булатова Ю. Ю. ознайомила присутніх зі стратегією розвитку національно-патріотичного виховання дітей і молоді в Україні на засадах хортингу. В основу хортингу, як виду спорту, народженого в Україні, лягли система підготовки, виховання характеру, вдосконалення майстерності, та надбання змагального руху українських козаків
3 трав. 2018

Єдиний урок англійської мови

У напрямку зміцнення та поширення співпраці між Україною та англомовними країнами в культурно-освітній сфері, у межах реалізації регіонального плану заходів щодо активізації вивчення громадянами англійської мови на період до 2020 року, відповідно до плану роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної в закладах освіти міста Мирноград проведено Єдиний урок англійської мови.
3 трав. 2018

Мирноградський HAND MADE

25 квітня 2018 року на базі ліцею «Гармонія» та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Мирноградської міської ради Донецької області відбувся майстер-клас для методистів міських (районних) МК (МЦ), керівників міських (районних) МО, учителів трудового навчання/технологій за темою «Реалізація змістових ліній нової навчальної програми через проектні технології», метою якого стало опанування сучасних інноваційних технологій вчителів м. Мирнограда, які використовуються в реалізації змістових ліній нової навчальної програми для учнів ЗЗСО 5-9 класів через проектні технології.
24 квіт. 2018

"Природничий калейдоскоп" зібрав лідерів природоохоронної діяльності

Делегація учнів міста Мирноград, які займаються природоохоронною та просвітницькою діяльністю в екологічній сфері, взяла участь в обласному фестивалі «Природничий калейдоскоп».
23 квіт. 2018

На шляху розбудови медіаосвітнього простору Мирнограда

Працівники методичних служб області, учасники Всеукраїнського експерименту з упровадження медіаосвіти та педагоги, особисто зацікавлені проблемами розвитку медіаосвіти, взяли участь у роботі обласного семінару «Медіаосвітній простір сучасної школи», що відбувся 19 квітня на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Мирноградської міської ради Донецької області.
30 бер. 2018

Акція «Чинити справи милосердя»

Учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради 27 березня відвідали Військовий шпиталь у місті Покровську.