«Дайджест сучасних інноваційних технологій»

21 трав. 2018
У міській Школі молодого вчителя, що працювала 16.05.2018р. у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4, за методичним розкладом відбулося чергове заняття за темою «Дайджест сучасних інноваційних технологій».

У  міській Школі молодого вчителя, що працювала 16.05.2018р. у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4, за  методичним розкладом відбулося чергове заняття за темою «Дайджест сучасних інноваційних технологій». За наставництвом керівника Школи, заступника директора з навчально-виховної роботи ЗОШ№4Левченко Л.Є., слухачі ознайомились із сутнісними ознаками проектної  технології та визначились  з перевагами  йнедоліками  проектного процесу в аспекті його практичного застосування.  Молоді педагоги  відчули себе учнями «перевернутого класу», творчо працювали над створенням власних лепбуків,у форматі  відеомозаїки інноваційних  технологічних прийомів  усвідомлювали специфіку критичного мислення як вагомого чинника особистісного становлення учня та передумовиуспішності майбутнього компетентного фахівця.

Проведене заняття стало конструктивним педагогічним діалогом, спрямованим на обмін досвідом, сумісний пошук шляхів вирішення проблем, що виникають в роботі молодих вчителів та їх наставників, та професійне зростання й творчу самореалізацію освітян.

За інформацією відділу освіти