13 трав. 2019

"Зірковий Олімп"

"Зірковий Олімп" - урочисте свято, на якому відзначають тих, хто протягом року досяг вагомих результатів у сферах інтелектуального, спортивного, художньо-естетичного життя ЗОШ №5
2 трав. 2019

Свято патріотичної пісні

Фестиваль патріотичної пісні, що відбувся 26 квітня в Палаці культури «Україна», став закликом до єднання та порозуміння, до ствердження цінностей мирного й безпечного життя, захисту свободи й гідності людини – творця усього прекрасного й довершеного на землі.
2 трав. 2019

Наказ про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти м.Мирнограда у 2019 році

Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти м.Мирнограда у 2019 році
5 квіт. 2019

Небайдужість до проблем безпритульних тварин

З 18 лютого по 1 березня Благодійний фонд «Щаслива лапа» провів IV Всеукраїнську благодійну акцію «Happy Мяу для Мурчика»,
1 квіт. 2019

Можливості бібліотеки просування читання у молодіжне середовище: сучасний підхід

28 березня 2019 року в ЗОШ № 1 Мирноградської міської ради завідуючою бібліотекою Косенко Мариною Віталіївною було проведено заняття в міській креатив-лабораторії «Бібліо-профі».
15 бер. 2019

Обласний конкурс виразного читання «Майстер слова»

Обласний конкурс виразного читання «Майстер слова» об’єднав талановитих та натхненних поціновувачів художнього слова.
11 бер. 2019

Іду з дитинства до Тараса

Тривають заходи, присвячені пам’яті Т.Г.Шевченка
6 бер. 2019

Десята українознавча гра "Соняшник"

5 березня 2019 року в закладах освіти відбулася Десята українознавча гра "Соняшник"
6 бер. 2019

Конкурс виразного читання «Майстер слова» серед мирноградських учнів

Визначено кращих майстрів слова серед мирноградських учнів
6 бер. 2019

Свято масляної для учнів інклюзивного класу

Класний керівник Гілязова Зоя Вікторівна ознайомила учнів ЗОШ №4 зі Святом масляної.