10 груд. 2018

Патріотичний квест «Знання та сила»

До Дня Збройних Сил України в МНВК м. Мирнограда було проведено патріотичний квест.

До Всесвітнього Дня волонтера

До Всесвітнього Дня волонтера активісти ліцейського самоврядування ЗЗСО І-ІІ ступенів – ліцею «Гармонія» провели акцію «Не тільки співчуваємо, а й діємо!».

Тренінгове заняття для вихователів

Практичним психологом ДНЗ№4 «Іскринка» було проведено тренінгове заняття для вихователів закладу у рамках акції «Червона стрічка»
3 груд. 2018

За мирноградськими закладами освіти закріпили території обслуговування

Виконавчий комітет Мирноградської міської ради прийняв рішення про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти міста.
29 жовт. 2018

Тренінги з журналістики "МедіаЛаб Донбас"

З 24 по 26 жовтня у місті Лиман відбулися тренінги з журналістики "МедіаЛаб Донбас" за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, учасниками яких стали учні НВК.

Профорієнтаційний квест

Фахівці Мирноградського центру зайнятості зустрілися зучнями міста

Триває місячник шкільних бібліотек

Бібліотекар НВК познайомила учнів з великим надбанням- творами Василя Сухомлинського

Профілактика торгівлі людьми

З метою підвищення рівня обізнаності учнів 6-7 класів щодо проблеми торгівлі людьми та її профілактики практичним психологом НВК Л.М.Чепенко проведено години психології «Профілактика торгівлі людьми».

Перемога юних мирноградців

Мирноградські спортсмени продемонстрували високий рівень майстерності, талант на Чемпіонаті України зі спортивних танців та Всеукраїнських рейтингових змаганнях «Volin Dence Festival».
16 жовт. 2018

В школах Мирнограда відзначили День захисника України

День захисника України офіційно встановлено 14 жовтня 2014 року указом Президента "з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи української громадськості". Дату 14 жовтня обрано невипадково. Саме цього дня в Україні відзначається День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва.