5 лист. 2019

Обласний семінар Малої академії наук для учнів-членів Мирноградського наукового товариства МАН та керівників міських секцій.

Будинком творчості дітей та юнацтва спільно з КПНЗ «Донецька Мала академія наук учнівської молоді» було проведено обласний семінар Малої академії наук для учнів-членів Мирноградського наукового товариства МАН та керівників міських секцій.
1 лист. 2019

«Кращий педагог року міста Мирноград- 2019»

У межах конкурсного процесу 29.10. 2019р. та 30 10 2019р. проведено перші відкриті заняття вихователями закладів дошкільної освіти-учасниками професійного конкурсу «Кращий педагог року міста Мирноград- 2019»
30 вер. 2019

Свято "День Дошкілля"

У складі делегаціїї працівників дошкільної освіти Донецької області вихователь-методист ДНЗ №7 "Посмішка" Решетняк М.В. взяла участь у святкуванні Всеукраїнського дня дошкілля у місті Київ.
30 вер. 2019

Вітаємо переможців І етапу конкурсу "Майбутнє України"

У вересні 2019 році КПНЗ «Донецька обласна Мала академія наук учнівської молоді» провела обласний етап Всеукраїнського науково-технічного конкурсу-виставки молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України». Від міста Мирнограда було представлено три інноваційні проекти.
16 вер. 2019

Заняття в ДНЗ №5

Головною умовою забезпечення наступності у вихованні і навчанні є спрямованість педагогічного процесу дошкільного навчального закладу і школи на всебічний розвиток особистості дитини.
2 вер. 2019

Конкурс на заміщення вакантної посади директорів загальноосвітніх шкіл №№ 1, 4 Мирноградської міської ради Донецької області

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директорів загальноосвітніх шкіл №№ 1, 4 Мирноградської міської ради Донецької області з 02.09.2019 по 08.10.2019
18 черв. 2019

Фестиваль з робототехніки «Robosmart.Dn.Ua» відкриває зірок

3 черв. 2019

Тренінг "Zero Waste School" в НВК

Команда тренерів-учнів НВК відвідала благодійну організацію Klitschko Foundation та ознайомила однолітків з проектом "Zero Waste School"
3 черв. 2019

Забезпечення підручниками

Вирішується питання забезпечення підручниками учнів у 2019-2020 навчальному році
13 трав. 2019

Свято Перемоги

Пам’ять про другу світову війну, прояв патріотизму, великих чеснот воїнів-українців, що боролися проти нацизму , є наочним аргументом на користь збереження незалежності, громадянського миру, єдності та злагоди у суспільстві.